Nyomtatás
Kategória: Hírek
Találatok: 2636

A 2015. április 23-án, a tápiószentmártoni Földváry Miklós Alapfokú Művészeti Iskolában megtartott  I. Tápió-menti Népdaléneklési Verseny minden énekese győztes!
Győztes, mert nagyszerű pedagógusok készítik fel őket a valódi értékőrzésre, a maguk és az őket hallgatók örömére.
Meg kell énekelni ezt a történetet is: Egy megyényi népdalos Tápiószentmártonban
Eredmények a "Bővebbenben":

I. korcsport

  1. hely: Csata Beatrix  – Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta, Felkészítő tanár: Násztorné Réczey Éva
  2. hely: Czira Sára – Farmosi Általános Iskola, Farmos,

Felkészítő tanár: Ács Mária

  1. hely: Drienkó Károly – Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta, Felkészítő tanár: Násztorné Réczey Éva

 

Különdíj: Gajdó Domitilla - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta, Felkészítő tanár: Násztorné Réczey Éva

 

II. korcsoport

 

  1. hely: Rozner Éva Mária - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta, Felkészítő tanár: Násztorné Réczey Éva
  2. hely: Agócs Lili – Farkas Ferenc AMI, Dunakeszi,

Felkészítő tanár: Császik Mónika

  1. hely: Papp Nándor – Vermesy Péter Általános Iskola és AMI, Maglód,

Felkészítő tanár: Mácsainé Szegő Klára

Csillik Csaba Bence – Farmosi Általános Iskola, Farmos,

Felkészítő tanár: Ács Mária

 

Különdíj: Lantos Boglárka – Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka,

Felkészítő tanár: Sótiné Laczkó Gabriella

 

III. korcsoport

 

1. hely: Násztor Eszter – Eötvös Lóránd Általános Iskola, Százhalombatta,

Felkészítő tanár: Násztorné Réczey Éva

2. hely: Buday Hunor - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta,

Felkészítő tanár: Násztorné Réczey Éva

3. hely: Rieth Jázmin - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta,

Felkészítő tanár: Násztorné Réczey Éva

 

Különdíj: Kőszegi Noémi Violetta - Farmosi Általános Iskola, Farmos,

Felkészítő tanár: Ács Mária

 

IV. korcsoport

 

1. hely: Sillo Réka – Földváry Miklós AMI, Tápiószentmárton,

Felkészítő tanár: Huszárné Papp Éva

2. hely: Fehér Viktória – Kubinyi Ágoston Általános Iskola, Tápiószentmárton,

Felkészítő tanár: Kocsisné Brindza Márta

3. hely: Tokos Anna Zsófia – Farkas Ferenc AMI, Dunakeszi,

Felkészítő tanár: Császik Mónika

 

Különdíj: Nagy Katalin – Tápiószőlős-Újszilvás Református Általános iskola és Óvoda,

Felkészítő tanár: Budai Istvánné