2017.12.16. Anima koll MoMKult kicsiHogy a Junior Prima díjas Anima Musicae Kamarazenekar karrierjének van-e még hova emelkednie, nem tudom, hiszen már most rendszeresen hívják őket a legrangosabb hazai és külföldi koncerthelyszínekre. A sülysápi kötődésű zenekar december 16-án a MoM Kulturális Központban hatalmas sikerrel, közösen lépett fel a világ egyik legjelentősebb hegedűvészével, Kirill Troussovval.

Mintegy húszan – a Wass Albert Művelődési Központtól autóbusszal indulva – Sülysápról is ott voltunk ezen a felejthetetlen élményt nyújtó koncerten. Köszönjük és gratulálunk Anima Musicae!
(Bár, a 2017-ben több mint 100 alkalommal fellépő zenekar 2018-as naptárában is egyre ritkábbak a szabad dátumok, de a sülysápiaknak – G. Horváth Lászlónak és Borsos Katának köszönhetően – jó esélyünk van arra, hogy a jövő esztendőben egy-egy szép koncerttel gazdagodjanak a városunkban maradva is!)

Anima Musicae koncertek világsztárokkal, rangos helyszíneken – Sülysápról is készülődünk!

A Magyar Krónikában (a kicsit sülysápi) Anima Musicae