IFISH koll

 

A tápiószelei Simonffy Kálmán Művelődési Házban 2019. 03. 10-én
„Dr. Szele” – Fiatal tehetségek Tápiószelén
címmel megszervezett program egyik színfoltja volt az I-Fish Zenekar közreműködése. Gulyásné Mucsinyi Anna írásának közlése előtt magam is megköszönöm a fiatalok fellépést! Kívül-belül elegánsan, szerény alázattal, de nagy felkészültséggel szólaltatták meg a műveket! Bár a közösségük kovásza a hit, játszott darabjaik sokszínűek, melyek között ismert és közkedvelt dallamok is felcsendülnek. Rövidesen a Népkerti Majálison is fellépnek majd!

 

Gulyásné Mucsinyi Anna :Az I-Fish Zenekar 2018. augusztus 26-án, „Dicsérjétek az Urat!”címmel, koncertet adott a Tápiószelei Simonffy Kálmán Művelődési Házban. A zene, az énekszó, a bibliaolvasás és versek által Isten dicsőítése volt a cél. Adománygyűjtésre is sor került, mert szerettünk volna egy könnyen szállítható elektromos zongorát vásárolni.

Ezúton szeretnénk megköszönni minden kedves adakozónak, hogy hozzájárult egy Roland FP 30-as digitális zongora megvételéhez, melynek bemutatására a „Doktor-Szele” elnevezésű alkalommal került sor. Továbbá köszönjük Monori Tamás (Tajti Music) segítségét a szállításban, a zenekar tagjainak és családjának a rendszeres támogatást és adakozást.

A zongora a Tápiószelei Református Egyházközség tulajdonába került.

Az I-Fish Zenekar nevében hordozza hitvallását – olyan keresztyén fiatalokból álló, valamely zeneiskolában végzett vagy jelenleg is tanuló fiatalokból áll, akik vallják a „hal”, mint ókeresztyén jelkép jelentését - Jézus Krisztus Isten Fia Megváltó.

A zenekar jelenlegi tagjai: Rotaru Beniamin Daniel- karmester, klarinét

                                               Gulyás Dóra - fuvola

                                              Gulyás Eszter - furulya

                                               Gulyás Judit - fuvola

                                               Gulyás Máté – hegedű, zongora

                                               Homok Mercédesz – fuvola

                                               Nagy Abigél – fuvola

                                               Nagy Johanna – zongora

                                               Nagy Mihály – furulya, afrikai dob

Szeretettel várunk sorainkba hasonló gondolkodású, lelkes zenészeket!